• POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

• 18.10.2022 16:47
            • 4 października 2022r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców. Na Orlikach przy SP 1
              i LO 1 Hajnówka do turnieju przystąpiło 7 drużyn, które w pierwszym etapie rozegrały eliminacje grupowe systemem ”każdy z każdym”. W rywalizacji ze szkołami naszego powiatu uczniowie ZS-P w Białowieży rozegrali przyzwoity turniej. Jednak nie udało im się pokonać żadnej z drużyn. Zabrakło przede wszystkim ogrania boiskowego, którego rywalom nie brakowało w wyniku udziału wielu zawodników w rozgrywkach młodzieżowych piłki nożnej.
              Grupa „A” – Orlik przy SP 1 Hajnówka
              SP 1 Hajnówka – SP Białowieża 3: 1
              SP Dubiny – SP 3 Hajnówka 2: 0
              SP 1 Hajnówka – SP Dubiny 1: 6
              SP Białowieża – SP 3 Hajnówka 0: 4
              SP 3 Hajnówka – SP 1 Hajnówka 4: 3
              SP Dubiny – SP Białowieża 4: 1
              Grupa „B” – Orlik przy LO 1 Hajnówka
              SP 4 Hajnówka – SP 2 Hajnówka 1: 5
              SP 2 Hajnówka – SP Dubicze C. 15: 0
              SP Dubicze C – SP 4 Hajnówka  21: 1
              o miejsce III: SP 4 HAJNÓWKA – SP 3 HAJNÓWKA 5: 0
              o miejsce I: SP 2 HAJNÓWKA – SP DUBINY 4: 3
              I miejsce - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 w HAJNÓWCE - awans
              II miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA w DUBINACH
              III miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 4 w HAJNÓWCE
              IV miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 w HAJNÓWCE
              V miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 w HAJNÓWCE
              VI miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA w DUBICZACH C.
              VII miejsce – SZKOŁA PODSTAWOWA w BIAŁOWIEŻY
              Fotorelacja z zawodów  Hajnówka OSIR (hajnowka.pl)

Jarosław Kutikow

• Turniej o Puchar Prezesa PUK Hajnówka

• 14.10.2022 15:16
            • I Jesienny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa PUK Hajnówka rozegrano w dniu 08.10.2022r. Do rywalizacji przystąpiły zarówno drużyny dziewcząt jak i chłopców UKS Olimpijczyk Białowieża rocznika 2010, 2011. Turniej zorganizowany przez reaktywowany Klub MKS Hajnówka (którego obecni trenerzy – Jarosław Kutikow i Marek Antoniuk - są wychowankami). Zawody były dobrą okazją do konfrontacji zarówno z drużynami z powiatu MKS Hajnówka,  województwa – ATS Orły Białystok, jak również z klubem z centralnej Polski woj. mazowieckiego - LKS Wrzos Międzyborów. Wspaniale zorganizowany turniej obfitował w wiele fajnych, siatkarskich zagrań, a każda z drużyn rozegrała minimum pięć spotkań. Zawodnicy mogli  ugasić pragnienie korzystając z zakupionej wody oraz posilić się pizzą ufundowaną przez organizatora. Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale.
                                                                                                                                    Jarosław Kutikow

• VI Szachowy Turniej o Puchar Dyrektora ZSP w Białowieży

• 14.10.2022 15:00
            • VI Szachowy Turniej o Puchar Dyrektora ZSP w Białowieży dobiegł końca cryingzawsze cieszyheart, jak pojawiają się nowe twarze z klasy I smiley
              W tym roku:
              I miejsce - Daniel
              II miejsce - Michał
              III miejsce - Maciek
              IV miejsce-  Mikołaj
              Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!
            • Konkurs literacki "MOJA RODZINA"

• 14.10.2022 14:45
            •        Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Konkursie Literackim "Moja rodzina". Organizatorem konkursu było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Hajnówce, a patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Hajnówce. Zadanie konkursowe polegało na ułożeniu wiersza na temat rodziny. Estera Filimoniuk zajęła III miejsce, Adam Sac również zajął III miejsce, natomiast Dominik Kamieński zdobył wyróżnienie.
              Gratulujemy zwycięzcom!👏
        • Plener malarski