• Konkursy

• Turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego

• Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego nadal na wysokim poziomie!

XLI Turniej BRD, którego etap powiatowy odbył się w Hajnówce 26.04.2018 r. był dla naszych uczniów bardzo udanym. Już po raz kolejny utrzymana została klasa, a do sporej kolekcji pucharów za ten konkurs zostały dołączone dziś następne dwa!
          Turniej składa się czterech etapów, na każdym z nich młodzi ludzie muszą wykazać się wiedzą z zakresu kodeksu ruchu drogowego oraz umiejętnościami jazdy na rowerze i udzielania pierwszej pomocy. Tegoroczne składy drużyn w etapie powiatowym to:
        Szkoła podstawowa: Michał Lickiewicz kl. V, Maria Marczuk kl. VI, Jakub Ptaszyński kl. VI i Angelina Szpakowicz kl. VI;
        Gimnazjum: Urszula Bajko kl. III, Milla Przygodzka kl. III, Paweł Sieńczuk kl. III.

Zespół szkoły podstawowej zajął I miejsce i będzie reprezentować nasz powiat w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim, zaś zespół z gimnazjum uplasował się na miejscu II. Do sukcesu drużyn zostały dołożone również sukcesy indywidualne. Maria Marczuk i Paweł Sieńczuk zajęli I miejsca w swoich kategoriach, zaś Jakub Ptaszyński zajął miejsce III.
          Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wysokich osiągnięć!!!

Opracowanie: Iwona Lickiewicz