• KONTAKT Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ

Piątki 9.45 – 10.45

• Turniej o Puchar Prezesa PUK Hajnówka

• 14.10.2022 15:16
        • I Jesienny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa PUK Hajnówka rozegrano w dniu 08.10.2022r. Do rywalizacji przystąpiły zarówno drużyny dziewcząt jak i chłopców UKS Olimpijczyk Białowieża rocznika 2010, 2011. Turniej zorganizowany przez reaktywowany Klub MKS Hajnówka (którego obecni trenerzy – Jarosław Kutikow i Marek Antoniuk - są wychowankami). Zawody były dobrą okazją do konfrontacji zarówno z drużynami z powiatu MKS Hajnówka,  województwa – ATS Orły Białystok, jak również z klubem z centralnej Polski woj. mazowieckiego - LKS Wrzos Międzyborów. Wspaniale zorganizowany turniej obfitował w wiele fajnych, siatkarskich zagrań, a każda z drużyn rozegrała minimum pięć spotkań. Zawodnicy mogli  ugasić pragnienie korzystając z zakupionej wody oraz posilić się pizzą ufundowaną przez organizatora. Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale.
                                                                                                                                Jarosław Kutikow